1. Birincilik:
"Konut İçi" kategorisinde
- Kır evi "Bungalov"
Yazar: Mimar Pavel Abramov, ARDEPO mimarlık bürosu
"Genel İç Mekan" kategorisinde - Samara'daki "Holiday Inn" otelinin avlusu
Yazarlar: mimarlar Vitaly Samogorov, Valentin Pastushenko, Mimarlık bürosu "Samogorov ve Pastushenko", Samara
"İç Mekan Detayı" kategorisinde:
Ayrıntılar setinde:
- Renkli cam toplu halde;
- Mantar duvarı;
- Yuvarlak sütun;
- "Işın" 9-G9;
- yemek odası avizesi "PORRO"
Yazar: mimar Ivan Shalmin
"İç kısımdaki konu" kategorisinde:
- Bar taburesi
Yazar: Mimarlar - Petr Zaitsev, Arseniy Borisenko, mimarlık bürosu "Za Bor"
"Konu kurulumu" adaylığında
- "Yetişme ortamı"
Yazarlar: tasarımcılar Mikhail Leikin, Maria Sumnina, MISHMASH-project
"M3" kategorisinde
- Küp "Depo"
Yazarlar: Commune.arch
2. İkincilik:
"Konut İçi" kategorisinde
Oybirliğiyle iki ikincilik verilmesine karar verildi:
- Daire "5,5 km"
Yazar: Mimar Konstantin Larin, mimari büro "Progress-88"
- "Set Üstündeki Ev" de Daire
Yazar: Mimar Andrey Sysoev, Mimarlık bürosu "SMArt-project"
"Genel iç mekan" kategorisinde
Oybirliğiyle iki ikincilik verilmesine karar verildi:
- Restaurant "Khmel and Malt", kokteyl bar "SHOT"
Yazarlar: Mimarlar - Ekaterina Gurari, Andrey Gurari
- İletişim ajansı "SIFIR" ofisi
Yazar: mimar Alexey Levchuk, Saint Petersburg
"İç Mekan Detayı" kategorisinde
- Kır evinde şömine
Yazar: Karen Balyan'ın mimari ve sanatsal atölyesi, mimar Karen Balyan
"İç kısımdaki konu" kategorisinde
- Kurulum. Sokakta daire. Olof Palme
Yazarlar: mimarlar Boris Uborevich-Borovsky, Daria Osipova, Architectural Bureau "Uborevich Design"
"Konu kurulumu" adaylığında
- Işık
Yazarlar: mimarlar Andrey Savin, Andrey Cheltsov, Mikhail Labazov, Mimari büro "Art-Blya"
"M3" kategorisinde
- Optik kurulum "Sonsuz Uzay"
Yazarlar: Loko-Motiv
Özel - Moskomarkhitektura ÖDÜLÜ
"Genel iç mekan" kategorisinde
Firmanın faaliyetleri fikrinin minimal bir alanda profesyonel yansıması için
- "Symmetron - elektronik bileşenler" şirketinin müzakere alanı
Yazar: mimar Dmitry Melitonyan, I. DMG mimarlık bürosu
3. Üçüncülük:
"Konut İçi" kategorisinde
- Apartman
Yazarlar: Mimarlar - Petr Zaitsev, Arseniy Borisenko, mimari büro "Za Bor"
"Kamu İç Mekanı" kategorisinde
- "Russian Media Group" temsilciliği
Yazarlar: mimarlar Dmitry Ovcharov, Boris Voskoboinikov, stüdyo "Nefa Research"
"İç Mekan Detayı" kategorisinde
- Merdivenler. Odintsovsky bölgesinde dubleks daire
Yazarlar: Mimarlar Kirill Kochetov, Ilya Shulgin
"İç kısımdaki konu" kategorisinde
- Masa "Yuva"
Yazar: Alexey Kozyr'in mimari atölyesi Mimar Alexey Kozyr
"M3" kategorisinde
- Uzay uçağı
Yazarlar: mimarlar Ksenia Titova, Elizaveta Vasilyeva
4. Diploma takdimi ile jüri özel ödülü:
İşlerin tamamı için - profesyonellik için:
- Cafe-club "Esquire";
- Bira restoranı "Kütüphane";
- "Ünlü" Avrupa mutfağı restoranı;
- Suşi barı "Samoto";
- Çok işlevli eğlence merkezi "Babylon";
- Kahvehaneler zinciri "kahve iç"
Yazar: Baza-design, Rostov-on-Don
5. Diploma sunumuyla birlikte "Ödül Sahibi" unvanı:
"Konut İçi" kategorisinde
- Besteci Anthony Bonamichi'nin St. Petersburg'daki dairesi
Yazar: tasarımcı Alexey Novikov, Saint Petersburg
- Konut daire
Yazarlar: mimarlar Olga Sharapova, Sergey Alakhverdy
- Çok katlı bir binada daire
Yazarlar: mimarlar Natalia Gradskova, Olga Karyasova, Klavdia Frolovicheva, Mimari Bürosu "Beyaz Meydan", Samara
- Tatil evi
Yazar: mimar Vsevolod Chelnokov
"Genel iç mekan" kategorisinde
- "1. sigorta şirketi" ofisi
Yazarlar: mimarlar Inessa Belousova, Denis Ivanov, A-STILE
- "Fm cafe"
Yazarlar: mimar Grigory Marov, Vadim Starikov, Studio 69
"İç Mekan Detayı" kategorisinde
- Özel bir konut içi merdiven
Yazar: mimar Gia Chichua, mimari büro "Nokta A"
"İç kısımdaki konu" kategorisinde
- ARCHFACAGUZ Mobilyaları
Yazar: mimar Alexander Sixtel
"Konu kurulumu" adaylığında
- "Doğru formların yaşamı"
Yazar: tasarımcı Elena Teplitskaya, Teplitskaya - design
- "Doğa ve İnsan"
Yazar: tasarımcı Viktor Reshetnikov
"M3" kategorisinde
- Geo Vai Doosburg'a İthaf
Yazar: mimar Evgeniya Grishina, Moskova Mimari Enstitüsü